Konference v HD kvalitě

Videokonference

Nová nabídka v portfoliu našich služeb: Videokonferenční spojení.

Na požadavky zákazníků jsme reagovali zavedením nového produktu - videokonference. Stali jsme se obchodním partnerem firmy Lifesize. Máme možnost nabídnout vám kompletní kolekci videokonferenčních prostředků v HD a FullHD kvalitě. Výrobky prodáváme, pronajímáme, zajišťujeme návrh, výstavbu, odborný servis, zaškolení personálu. Provádíme také předváděcí akce, kde ukážeme snadnost začlenění videokonferenčních systémů do vaší IT infrastruktury a jednoduchost obsluhy.

 

Technické detaily, popis a vysvětlení principů videokonferencí Lifesize najdete na našich specializovaných webových stránkách www.atskonference.cz. 

 

Získali jsme certifikace Obchodní a Technický profesionál.

lifesize saleslifesize technical

 

Videotechnologie mění způsob komunikace mezi lidmi. Zkracuje vzdálenosti a šetří čas.

 

Zvládnout více

Jak pracovat efektivněji a zrychlit své podnikání? Využitím bohaté možnosti interakce při komunikaci tváří v tvář, odstraněním neurčitostí a nejednoznačností doprovázejících e-mailovou a telefonickou komunikaci. Sdílejte prezentace, dokumenty a multimedia se všemi účastníky ve stejném čase, umožněte kolegům rozptýleným po celém světě mnohem efektivnější spolupráci.

 

Cestovat méně

Místo plýtvání časem na letištích a v dopravních prostředcích se můžete během několika vteřin spojit se svými kolegy po celém světě. Buďte v kontaktu s obchodními partnery z nejrůznějších lokalit, aniž byste opustili svou kancelář. Je to snadné, finančně nenáročné a nevyžaduje to rozsáhlé plánování ani odborné znalosti.

 

Být při tom

Lifesize kombinuje bezprostřední videokonferenční zážitek s mnoha funkcemi a poskytuje výkonné, flexibilní a snadno použitelné komunikační řešení. Díky obrazu a zvuku s vysokým rozlišením poskytují všechny produkty Lifesize videokonferenční kvalitu, která zprostředkuje autentický zážitek, při němž mají uživatelé pocit, jako by byli s kolegy v jedné místnosti.