Použití kdekoliv

ATS boxy

V minulosti jsme se již několikrát setkali s problémem, jak použít citlivá elektronická zařízení v náročných klimatických podmínkách nebo prostě jen mimo klimatizovanou místnost. Jak tato zařízení přepravit na místo? Jak jim zabezpečit stálou teplotu, vlhkost a prachotěsnost?

 

Řešením je sada ATS Boxů.

ATS-UP BOX

ATS-UP BOX

Robustní datový rozvaděč ATS-UP BOX (Ultra Proof) je víceúčelový mobilní box určený pro dopravu a autonomní provoz elektronických zařízení v nejnáročnějších podmínkách. Poskytuje elektronickým zařízením převozní a provozní podmínky, zabezpečující spolehlivý chod v extrémních situacích. Technologie uvnitř jednotlivých ATS-UP BOXů se liší podle potřeb zákazníka, příklad vnitřního uspořádání zde. Zasloužené pozornosti se dočkal i na mezinárodní výstavě vojenské techniky IDEB v Bratislavě, kde si ATS-UP BOX se zájmem prohlédl i tehdejší náčelník Generálního štábu AČR generál Vlastimil Picek

 

ATS BOX

ATS BOX

je klimatizovaný box, určený pro ochranu, přepravu a autonomní provoz elektronických zařízení, která jsou konstruována pro usazení do 19‘‘ racku. Maximální výška instalovaných zařízení je 12U. Oproti předchozímu modelu ATS-UP Boxu není odpružený, přesto však poskytuje naprosto unikátní ochranu. Je stohovatelný, prolisy konstrukce zabezpečují maximální pevnost. Je vyroben z polyethylenu vysoké molekulární hustoty, který je odolný proti rozpouštědlům, pohonným látkám a toxickým kapalinám. Volitelně lze k boxu připevnit podvozek pro snadné přesuny.

 

ATS MINI BOX

ATS-MINI BOX

I tento box je určen pro elektronická zařízení konstruovaná do 19‘‘ racku. Jedná se o klimatizovaný box, který je díky kolečkům a vysouvatelnému držadlu velmi lehce přenosný. Maximální výška instalovaných zařízení je 6U. I v této variantě se jedná o unikátní, pevnou konstrukci, která díky X-prolisům poskytuje maximální ochranu pro zařízení. Opět je možnost stohování více boxů na sebe pro úsporu místa.

 

BOX „IGNÁC“

Box Ignác

Byl vyroben přímo na zakázku filmového studia. Požadavek byl umístit notebook s externím datovým úložištěm do odolného boxu. Spolu s tím však v boxu měla být i možnost nabíjení akumulátorů pro filmovou kameru, možnost připojení USB konektivitou a dalšími konektory Apple. Povedlo se! Po několika konzultacích vznikl naprosto unikátní výrobek - box Ignác - víceúčelový přenosný box pro bezpečnou přepravu, autonomní provoz a ochranu přenosných počítačů. Použití ale není jen pro filmová studia, hodí se také pro krizové situace, armádní využití, stavebnictví atd.

 

Uvedené boxy jsou ale jen příklady. Naše prohlášení "ušijeme vám řešení přesně na míru" je stoprocentně pravdivé. Sejdeme se s vámi, vyslechneme všechny vaše požadavky a navrhneme vám řešení.

Logo SKB Jako ochranné boxy používáme výhtadně výrobky firmy SKB Cases, které se vyznačují maximální pevností a odolností díky speciální technologii výroby.