Ptejte se

Konzultační služby

Žádné odvětví se v současnosti nevyvíjí tak rychle, jako právě informační a komunikační technologie. V široké nabídce novinek a produktů různých výrobců se dnes může vyznat opravdu jen odborník. My se pohybujeme na trhu už od roku 1994, proto si dovolíme tvrdit, že zkušeností v oblasti integrací ICT máme opravdu více než dost. 

Naše firemní motto "Najdeme řešení" přímo vystihuje naše zaměření. Neorientujeme se na pouhý přeprodej hardwaru. My dodáváme komplexní služby jako systémový integrátor.

 

Vy vznesete požadavek a načrtnete v hrubých obrysech, co by vám vyhovovalo a zbytek je už na nás. Provedeme audit vaší stávající ICT a s důrazem na ochranu vašich investic,  bezpečnost a efektivitu ICT navrhneme několik řešení včetně kalkulace nákladů. Společně prokonzultujeme všechny varianty tak, abyste byli maximálně spokojeni. Vybranou variantu potom zrealizujeme.

Konzultační služby

Konzultační služby poskytujeme bez omezení. Ať už s ICT teprve začínáte, nebo svou stávající strukturu potřebujete modernizovat, popřípadě do ní implementovat nějakou novinku.