Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Nové produkty LifeSize

květen 2014

Dne 30.dubna 2014 oznámila společnost LifeSize uvedení nových produktů na trh. Jedná se o nové Smart Video LifeSize  Icon 800, nová LifeSize Camera S, LifeSize Link Adaptér a nové LifeSize UVC 3380.

V kostce:

LifeSize Icon 800 je videokonferenční kodek – end point, určený do velkých zasedacích sálů a jednacích místností. Je uzpůsoben pro umístění do rackových skříní. Jednou z hlavních předností jsou 4 video vstupy. Více se dozvíte zde.

LifeSize Camera S je nová kamera, určená zejména pro malé zasedací místnosti a kanceláře. Disponuje skvělou optikou s optimalizací obrazu při nízkém osvětlení a s podporou Full HD 1080p60. Víze se dozvíte zde.

LifeSize linkový adaptér je určený pro připojení mezi LifeSize kodekem a telefonem Phone 2nd generation nebo MicPodem. Tato vzdálenost nově může být až 61 metrů.

Poslední zveřejněnou novinkou je nový UVC server – hardware s označením LifeSize UVC 3380. Tento hardware je možno použít pro instalaci UVC platformy. Více technických detailů k serveru LS UVC 3380 naleznete zde.


zpět »